Apie mane

Akimirkos. Jos būna visokios: šviesios ir švelnios, ryškios ir spalvotos, kvepiančios nupjauta žole, pavasario lietum, pusryčiams kepamais blynais ar ore tvyrančia laimės nuojauta. Nesvarbu, kasdieniškos jos ar puošnios, akimirkų grožis slypi trapume. Trumpas blykstelėjimas ir vieną akimirką keičia kita: tyli rimtis virsta kerinčiu juoku, ašaros – veidą puošiančia šypsena ir akių kampučiuose spindinčia laime.

Savo fotografijomis siekiu užfiksuoti tikrus ir nesumeluotus akimirksnius: išdavikiškas džiaugsmo šypsenas, vogčia nubrauktą ašarą, švelnius glustelėjimus, nuoširdų rūpestį, miesto labirintuose aidintį juoką, įsimylėjusias akis ir prisirpusiomis vasaros uogomis kvepiančią meilę. Nepakartojamą ilgai lauktų švenčių ir kasdienybės pasaką.

Noriu, kad atsivertę albumą mano nuotraukose išvystumėte save tokius, kokie esate – laimingus, tikrus, be kaukių ir nesurežisuotose gyvenimo situacijose. Kad žvelgdami į gražiausias savo gyvenimo akimirkas prisimintumėte save tokius, kokie buvote – nuoširdūs, švelnūs, mylintys, džiaugsmingi.

Juk svarbiausia šeimos istorijos dalis ir didžiausias turtas – storas, spalvingas ir savitas laimingų fotografijų albumas.

Esu vestuvių fotografė Ieva, kurianti jaukius, šiltus ir romantiškus prisiminimus. Aš – vilnietė, tačiau su didžiausiu malonumu atvyksiu ir ten, kur dar niekad nebuvau! 

Ieva